Bank Spółdzielczy w Osiu

Galeria

Klienci indywidualni

Klienci biznesowi

Rolnicy

Banery

  • BFG
  • Doładowanie telefonów komórkowych

Treść dodatkowa

Bank Spółdzielczy w Osiu
ul. Dworcowa 8
86-150 Osie

tel. 52 33 29 531
tel. 52 33 29 360
tel./fax: 52 33 33 39 001

Nawigacja

Nawigacja:
  • Wszystkie aktualności

Treść

Mamy tu wszystko!

BLIK - należy pobrać aplikację Portfel SGB, która jest dostępna dla smartfonów z systemem Android i iOS. Możesz ja pobrać w sklepie Google Play i App Store na swoim smartfonie. Płatność zrealizujesz wpisując jednorazowy, sześciocyfrowy kod wygenerowany w swojej aplikacji, następnie zatwierdź go na smartfonie. W celu uruchomienia usługi zapraszamy do placówek Banku.

Google Pay - zainstaluj aplikację Google Pay na swoim telefonie z systemem Android. Znajdziesz ją w Sklepie Play. dodaj swoją kartę do aplikacji podając jej numer i postępuj zgodnie z wskazówkami wyświetlanymi na ekranie i Gotowe!

Apple Pay - wybierz aplikację Wallet. Dodaj swoja kartę z aktywna funkcją zbliżeniową i płać za pomocą iPhone'a, iPada a także Appe Watch.

Garmin Pay - to wygodna alternatywa dla tradycyjnych form płatności, która przyda się zarówno bezpośrednio po treningu, jak i podczas załatwiania codziennych spraw. Dzięki zabezpieczeniom biometrycznym, technologia Garmin Pay jest nie tylko praktyczna, ale i bezpieczna.

Fitbit Pay - pozwala dokonywać płatności mobilnych za pomocą urządzeń Fitbit. Są to zarówno smartwatche, jaki i smartbandy. Wszystkie transakcje są bezpieczne, bo stale chronione poprzez proces tokenizacji.

« powrót

Oblicz swój kredyt

Galeria dodatkowa

Skontaktuj się z nami

  • Bank Spółdzielczy w Osiu
    ul. Dworcowa 8, 86-150 Osie

  • tel. 52 33 29 531, 52 33 29 360
    tel./fax: 52 33 33 39 001

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.