Bank Spółdzielczy w Osiu

Galeria

Klienci indywidualni

Klienci biznesowi

Rolnicy

Banery

  • BFG
  • Doładowanie telefonów komórkowych

Treść dodatkowa

Bank Spółdzielczy w Osiu
ul. Dworcowa 8
86-150 Osie

tel. 52 33 29 531
tel. 52 33 29 360
tel./fax: 52 33 33 39 001

Nawigacja

Nawigacja:
  • Wszystkie aktualności

Treść

UWAGA! Zamień gotówkę na płatności mobilne
2020.03.12
Zamień gotówkę na płatności mobilne

Uwaga!

Odłóżmy gotówkę, korzystajmy z płatności mobilnych!

W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem i możliwością przenoszenia wirusów na powierzchni banknotów i monet, zwracamy się do Państwa z prośbą o maksymalne ograniczenie użycia płatności gotówkowych. Nie ułatwiajmy życia wirusowi!

W naszym Banku Spółdzielczym mają Państwo do dyspozycji liczne formy bankowości elektronicznej – bankowość internetową, płatności mobilne z wykorzystaniem telefonów, a także karty płatnicze. Ich użycie jest bezpieczne dla wszystkich, ogranicza skalę rozprzestrzeniania się choroby.

Płaćmy kartami lub mobilnie w placówkach handlowych i usługowych, starając się używać funkcji zbliżeniowej.

Równocześnie apelujemy, by w miarę możliwości ograniczyć wizyty w placówkach bankowych do naprawdę niezbędnych. Do Państwa dyspozycji jest poczta elektroniczna lub telefony – jesteśmy zawsze do usług i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

e-mail: bank@bsosie.pl tel. 523329531

W trosce o nasze wspólne zdrowie rekomendujemy także stosowanie wszelkich środków i zaleceń ochronnych przeciwko koronawirusowi.

Ich szczegółowy opis znajdą Państwo na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus/porady

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Osiu

 

Kredyt EKO
2020.03.10
Kredyt EKO

Zachodzące zmiany klimatyczne sprawiają, że coraz większą uwagę zwracamy na ochronę środowiska. Co robić, aby zapobiec groźbie klęsk żywiołowych, w obliczu których znajduje się obecnie nasza planeta? Jednym ze sposobów jest dbanie o środowisko oraz wspieranie i realizacja przedsięwzięć proekologicznych w lokalnych społecznościach.

Od pewnego czasu banki wprowadzają różne rozwiązania wspierające takie działania w najbliższym otoczeniu swoich Klientów. My również chcemy w tych zmianach uczestniczyć. W związku z tym wdrażamy nowy produkt kredytowy dla Klientów indywidualnych:

Kredyt EKO!

Mikrorachunek podatkowy od 1 stycznia 2020 roku
2019.12.18
Mikrorachunek podatkowy od 1 stycznia 2020 roku

Szanowni Państwo,

Decyzją Ministerstwa Finansów od 1 stycznia 2020 r. wprowadzony zostanie Mikrorachunek podatkowy - indywidualny rachunek podatkowy, który będzie obowiązywał przy wpłatach należności z tytułu PIT, CIT i VAT

Numer Mikrorachunku podatkowego można uzyskać już teraz! Wystarczy skorzystać z generatora, dostępnego na stronie www.podatki.gov.pl lub w dowolnym urzędzie skarbowym.

 

Portfel SGB
2019.12.17
Portfel SGB

Skorzystaj  z darmowej aplikacji mobilnej Portfel SGB

Niezwykle wygodny i praktyczny Portfel SGB daje możliwość sprawdzenia środków dostępnych dla każdej karty płatniczej SGB, podglądu historii transakcji kartą, zarządzania kartą kredytową, a w przypadku telefonów z funkcją NFC i systemem Android, umożliwia aktywację płatności mobilnych dla wszystkich zbliżeniowych kart Visa i MasterCard. Dzięki tej ostatniej funkcjonalności klient może dokonywać płatności za pomocą smartfona nie tylko w przypadku posiadania karty mobilnej (Visa HCE). Portfel SGB udostępnia również BLIKA.

Mamy tu wszystko!
2019.09.11
Płać telefonem

Google Pay - zainstaluj aplikację Google Pay na swoim telefonie z systemem Android. Znajdziesz ją w Sklepie Play. dodaj swoją kartę do aplikacji podając jej numer i postępuj zgodnie z wskazówkami wyświetlanymi na ekranie i Gotowe!

Apple Pay - wybierz aplikację Wallet. Dodaj swoja kartę z aktywna funkcją zbliżeniową i płać za pomocą iPhone'a, iPada a także Appe Watch.

BLIK - należy pobrać aplikację Portfel SGB, która jest dostępna dla smartfonów z systemem Android i iOS. Możesz ja pobrać w sklepie Google Play i App Store na swoim smartfonie. Płatność zrealizujesz wpisując jednorazowy, sześciocyfrowy kod wygenerowany w swojej aplikacji, następnie zatwierdź go na smartfonie. W celu uruchomienia usługi zapraszamy do placówek Banku. 

Garmin Pay - to wygodna alternatywa dla tradycyjnych form płatności, która przyda się zarówno bezpośrednio po treningu, jak i podczas załatwiania codziennych spraw. Dzięki zabezpieczeniom biometrycznym, technologia Garmin Pay jest nie tylko praktyczna, ale i bezpieczna.

Fitbit Pay - pozwala dokonywać płatności mobilnych za pomocą urządzeń Fitbit. Są to zarówno smartwatche, jaki i smartbandy. Wszystkie transakcje są bezpieczne, bo stale chronione poprzez proces tokenizacji.

Oblicz swój kredyt

Galeria dodatkowa

Skontaktuj się z nami

  • Bank Spółdzielczy w Osiu
    ul. Dworcowa 8, 86-150 Osie

  • tel. 52 33 29 531, 52 33 29 360
    tel./fax: 52 33 33 39 001

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.